Zabawa z Mikołajem”

Dnia 6 grudnia w naszym przedszkolu o godzinie 12. 30  odbędzie się  zabawa mikołajkowa, oraz spotkanie ze Śindekswiętym Mikołajem

Dzień Pluszowego Misia”

87a6aa0b37a1f93db25251ef9e3633b2Drodzy Rodzice !!!

W dniu 23 listopada w nasym przedszkolu odbędzie się oogólnopolski Dzień Pluszowego Misia. Prosimy Rodziców, aby dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie.

Dzień wolny– przedszkole zamknięte

W związku z podpisaniem przez Prezydenta ustawy dotyczącej dnia 12 listopada, jako dnia wolnego od pracy, informujemy, że przedszkole i żłobek będą zamknięte.

Rekord dla Niepodległej”

Rekord dla Niepodłeglej MENDnia 9 listopada o godz. 11.11 w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy. W związku z tym wydarzeniem, będziemy gośćmi na akademii przygotowanej przez uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej. Bardzo prosimy rodziców o uroczyste stroje dzieci w tym dniu.

Dzień Postaci z Bajek”

indeksW dniu 6 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu ogólnopolski Dzień Postaci z Bajek.  Prosimy w tym dniu o ciekawe przebrania postaci bajkowych swoich pociech.

Filharmonia Świętokrzyska”

Dnia 5 listopada nasze przedzkole odwiedzi Filharmonia Świętokrzyska. Artyści zaprezentują pieśni patriotyczne i polskie tańce narodowe w wykonaniu zespołu All Antico.

Pasowanie na przedszkolaka”

dzieci przedszkoleDrodzy Rodzice!!!

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grupy „ Kangurki” i „Biedronki” na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Występ odbędzie się dnia 29 października ( poniedziałek) o godzinie 13.30 na auli przedszkolnej.

Ogłoszenie”

7154023 bigDrodzy Rodzice !!!

informujemy, że w dniu 2 listopada ( piątek) 2018roku Niepubliczne Przedszkole „ Bajkowa Kraina” z oddziałami integracyjnymi w Końskich będzie nieczynne.

Czerwonym tramwajem do Przystanku Niepodległości”

W dniu 17 października 2018 roku, grupa Biedronki odwiedzi wystawę pod tytułem „Czerwonym tramwajem do Przystanku Niepodległości”, która odbędzie się w Domu Kultury Egipcjanka w Końskich.

Dzień Edukacji Narodowej”

images.jpg rózeZ okazji Dnia Edukacji Narodowej

wszystkim nuczycielom i pracownikom oświaty składamy życzenia wytrwałości, wielu sukcesów oraz satysfakcji z pracy zawodowej, a także powodzenia w wypełnianiu trudnych i ważnych obowiązków społecznych.

Przedstawienie „ W tajemniczej Krainie Krasnali”

naklejki krasnal kid287Dnia 10 października ( środa) 2018 roku o godzinie 10. 00 przedszkolaki z grup: „ Pszczółki”, „ Żabki”, oraz „ Biedronki” wybiorą się na Baśń muzyczną  pt. „ W tajemniczej Krainie Krasnali”. Koszt wstępu na przedstawienie wynosi 18 zł. Prosimy chętnych rodziców o dokonywanie wpłat za bilety u wychowawców. Prosimy również o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola w tym dniu.