Przedstawienie Śnieżka”

871a3906432c9816715e7a5999fcDnia 13 grudnia ( czwartek) 2018r przedszkolaki z grupy: „ Pszczółki”, „ Żabki” oraz „ Biedronki” wybiorą się na przedstawienie teatralne „ Śnieżka” w Stadnickiej Woli.  Wyjazd na przedstawienie przewidziany jest na godzinę 10.20.

Ogłoszenie”

Dyrekcja Przedszkola zaprasza dnia 13 grudnia 2018r. ( czwartek) na spotkanie rodziców „ Trójki Przedszkolnej”( z każdej grupy) w sprawie kiermaszu świątecznego organizowanego w naszym przedszkolu. Zebranie odbędzie się o godzinie 16.00 w sali „ Kangurki”.

Zaczaruj z nami Święta

Mikołajkowe czytanie

Dnia  grudnia 2018r. odwiedzą nas uczniowie Niepublicznego Gimnazjum oraz Zasadniczej

Szkoły Zawodowej AWANS, którzy mikołajkowo zachęcą dzieci do wspólnego czytania bajek.

Kiermasz Świąteczny

W dniach od 19 do 21 grudnia 2018r.  w naszym przedszkolu odbędzie się Kiermasz Świąteczny, Akcja charytatywna skierowana jest dla Oliwki, która wymaga systematycznej i intensywnej rehabilitacji. Dziewczynka przyszła na świat w 23 tygodniu ciąży, ważyła zaledwie 650 gram. Tuż po urodzeniu zmagała się z retinopatią wczesniaczą, wodogłowiem pokrwotoczynym i wylewem II i IV stopnia. Przeszła już kilka poważnych operacji, w tym wszczepienie zbiornika Rihama oraz zastawki komorowo-otrzewnej. Wszystkich rodziców zachęcamy do wspierania Oliwki i wzięcia udziału w tej akcji.

Zabawa z Mikołajem”

Dnia 6 grudnia w naszym przedszkolu o godzinie 12. 30  odbędzie się  zabawa mikołajkowa, oraz spotkanie ze Śindekswiętym Mikołajem

Dzień Pluszowego Misia”

87a6aa0b37a1f93db25251ef9e3633b2Drodzy Rodzice !!!

W dniu 23 listopada w nasym przedszkolu odbędzie się oogólnopolski Dzień Pluszowego Misia. Prosimy Rodziców, aby dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie.

Dzień wolny– przedszkole zamknięte

W związku z podpisaniem przez Prezydenta ustawy dotyczącej dnia 12 listopada, jako dnia wolnego od pracy, informujemy, że przedszkole i żłobek będą zamknięte.

Rekord dla Niepodległej”

Rekord dla Niepodłeglej MENDnia 9 listopada o godz. 11.11 w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy. W związku z tym wydarzeniem, będziemy gośćmi na akademii przygotowanej przez uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej. Bardzo prosimy rodziców o uroczyste stroje dzieci w tym dniu.

Dzień Postaci z Bajek”

indeksW dniu 6 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu ogólnopolski Dzień Postaci z Bajek.  Prosimy w tym dniu o ciekawe przebrania postaci bajkowych swoich pociech.

Filharmonia Świętokrzyska”

Dnia 5 listopada nasze przedzkole odwiedzi Filharmonia Świętokrzyska. Artyści zaprezentują pieśni patriotyczne i polskie tańce narodowe w wykonaniu zespołu All Antico.