Rekrutacja na rok 2021/2022

Przedszkole oferuje bogatą ofertę dydaktyczną. Nauczyciele prowadzą zajęcia zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego, starając się wychowywać i uczyć głównie poprzez zabawę.

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Przedszkolaki z Bajkowej Krainy za pomocą działania i doświadczania poznają świat z różnych perspektyw. W przedszkolu prowadzone są zajęcia kulinarne, sportowe, przyrodnicze oraz artystyczne. Dzieci uwielbiają eksperymentować. Nieodłącznym elementem jest kształtowanie postaw patriotycznych oraz przywiązanie do zwyczajów i tradycji. W ramach zajęć dodatkowych Bajkowa Kraina oferuje: język angielski – 5 razy w tygodniu, kinezjologię edukacyjną, rytmikę, logopedi tańce, grotę solną oraz wiele zajęć tematycznych ze specjalistami w różnych dziedzinach. Każda z grup przedszkolnych realizuje dodatkowe zadania w ramach projektów edukacyjnych oraz prowadzonych przez wychowawców kółek zainteresowań. Zabawy, teatrzyki, koncerty, wycieczki, warsztaty tematyczne, to tylko niektóre z proponowanych aktywności. Placówka zapewnia także pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

Każdy dzień w naszym przedszkolu jest pełen ekscytacji i wrażeń. Dzieciom zapewnione są warunki umożliwiające kształtowanie takich cech, jak: pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz umiejętność korzystania ze swojego potencjału. Bardzo ważna w Bajkowej Krainie jest rodzinna atmosfera, dlatego też zarówno dyrekcja, jak i nauczyciele starają się utrzymywać z rodzicami stały, partnerski kontakt.

Obecnie prowadzony jest nabór na rok szkolny 2021/2022 do wszystkich grup przedszkolnych dzieci w przedziale wiekowym od 2,5 do 6 lat. Wszystkich, którzy wierzą w SUKCES DZIECKA zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bajkowa KRAINA 6

Zapraszamy serdecznie, poniżej film przedstawiający zajęcia w naszym przedszkolu w "pigułce":