DZIEŃ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Święty Mikołaj odwiedził 7 grudnia. Mikołaj zawitał do każdej grupy – zarówno do Żłobka (Słoneczek), jak i Pszczółek, Kangurków, Motylków i Żabek. Dzieci otrzymały od Mikołaja wspaniałe prezenty, które wywołały na ich twarzach wiele radości. Każda z grup przygotowała dla Mikołaja małą niespodziankę. Najmłodsza grupa – 3-latki – Żabki przygotowała pod opieką Pani Justyny Jarząbek oraz Pani Wiolety Kuśmierczyk wierszyk pt. „Prezent dla Mikołaja”. Motylki – 4latki - pod opieką wychowawców Pani Dominiki Galas oraz Pani Jolanty Luzeńczyk przygotowały piosenkę pt. „Grudzień z Mikołajem”, Kangurki – 5latki - pod opieką Pani Renaty Ciszek oraz Małgorzaty Borkowskiej przygotowały dwa wiersze oraz piosenkę, zaś Pszczółki – 6latki – pod opieką wychowawców Pani Eweliny Kulety oraz Pani Moniki Świercz przygotowały wiersz pt. „Święty Mikołaj” oraz z pomocą Pana od języka angielskiego Jakuba Sulgostowskiego wykonały piosenkę pt. „Merry Christmas Everyone”. Pszczółki, jako najstarsza grupa w Przedszkolu Bajkowa Kraina powitała Świętego Mikołaja słodkim poczęstunkiem – świeżymi pierniczkami oraz ciepłym mlekiem. Zarówno dla Mikołaja, jak i dla wszystkich Przedszkolaków to był wspaniały początek tygodnia.