Festyn z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę (31.05.2015 r. ) nasze przedszkole po raz drugi uczestniczyło w dziecięcym festynie z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami chętnie gromadzili się przy naszym stoisku korzystając z wielu atrakcji. Gry, zabawy z chustą animacyjną oraz kolorowanki cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Wśród milusińskich największym zainteresowaniem cieszyło się podobnie jak w latach ubiegłych malowanie twarzy oraz paznokci  przez przedstawicielki szkoły Awans oraz naszego przedszkola. Przeprowadzony został również konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona postać bajkowa" w którym dzieci zdobyły wspaniałe nagrody.Dzięki temu, że pogoda dopisywała wszyscy mogli cieszyć się z tego dnia na powietrzu. Zabawa była przednia , a humor dopisywał.