Z PRZEDSZKOLA NA NEPTUN

Dbając o rozwój fizyczny naszych Przedszkolaków przyłączyliśmy się do akcji Z PRZEDSZKOLA NA NEPTUN organizowanej przez MKS Neptun Końskie na czele z prezesem Bartkiem Gadem. Dzieci z naszego Przedszkola już w tym roku szkolnym rozpoczęły przygodę z zajęciami sportowymi prowadzonymi przez profesjonalnego trenera piłkarskiego - Kacpra Marcinkowskiego.

Pragniemy, aby nasze dzieci wszechstronnie się rozwijały, zaś piłkarski klub ma na celu od najmłodszych lat szlifować piłkarskie diamenty. Dzięki temu nasza współpraca z MKS Neptun Końskie może być szczególnie owocna w przyszłości dla każdego dziecka.

Dodatkowym atutem udziału w akcji jest fakt, że każdy przedszkolak otrzymał karnet na mecze z rundy wiosennej, na które wraz z rodzicami może wybrać się aby kibicować naszej lokalnej drużynie. Najbliższe starcie pomiędzy MKS Neptun Końskie a Star Starachowice odbędzie się 24.04.2022 (niedziela) o godzinie 16:00 na Stadionie MKS Neptun przy ulicy Sportowej 13.

Serdecznie zapraszamy całe Rodziny naszych BAJKOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW!!!
#łączynaspiłka

Zapraszamy na film promocyjny z zajęć: https://youtu.be/bWK5biQ9mHU