Dzień Dziecka

Dzień Dziecka nasze starsze Przedszkolaki spędziły na Farmie Ekologicznej "Anatolka" w Kranowie. Farma położona jest na skraju pięknego, sosnowego lasu. Pogoda dopisała, a na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji m.in. przejazd bryczą po lesie, zwiedzanie "Mini Zoo" oraz duży plac zabaw. Na koniec wszyscy zjedli smaczne kiełbaski z grilla. Było wesoło, a dzieci mile spędziły czas na wspólnej zabawie na łonie natury.

Dzieci z Klubiku Dziecięcego z okazji tego wyjątkowego dnia wybrały się do Bawialni "Stonoga" w Końskich. Maluszki spędziły tam bardzo aktywnie czas. Były zabawy w basenie z piłeczkami, labirynty, przeszkody oraz moduły do zabaw rozwijające wyobraźnię i motorykę . Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku:)