Uroczyste Pożegnanie Starszaków

W końcu nadszedł ten dzień-dzień rozstania z przedszkolem, nie na dwa miesiące lecz na zawsze. Grupa "Żabki" uroczyście pożegnała sie z przedszkolem.

Przedszkolaki pod czujny okiem wychowawczyni zaprezentowały program artystyczny, który rozświetlił całą uroczystość. Następnie przedstawiciele młodszych grup "Pszczółek", "Biedronek" oraz "Motylków" wierszykami i piosenkami pożegnali starszych kolegów. Na zakończenie edukacji przedszkolnej, każdy przedszkolak otrzymał: dyplom oraz tablo.
Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich dzieci. Natomiast wszystkim absolwentom naszego przedszkola życzymy powodzenia w szkole!!!
Zapraszamy do naszej galerii, aby powspominać ten szczególny dla wszystkich dzień.