JASEŁKA

20.12.2022 roku odbyło się wspaniałe przedstawienie bożonarodzeniowe - JASEŁKA, w których udział wzięły wszystkie Przedszkolaki. Przedsięwzięcie było ogromne, pracy było mnóstwo: próby, dekoracje, stroje. Za to całość okazała się być naprawdę MAGICZNA. Było to niezwykła uroczystość, ponieważ to nasze pierwsze spotkanie od 3 lat (przerwa spowodowana trwaniem pandemii Covid-19) w tak licznym gronie. Swoją obecnością występy dzieci uświetnił nawet Pan Andrzej Miszczyk - dyrektor naszych placówek. Każde dziecko mogło zaprezentować się przed swoją rodziną na scenie, a godzinne przedstawienie z każdą chwilą ujawniało nowe doznania. Piękne tańce, śpiewy, wiersze, scenki.

Mamy nadzieję, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą równie magiczne, jak nasze wtorkowe występy.

Dziękujemy Wszystkim obecnym za przybycie!

VideoCapture 20221220 181706