DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu - cóż to było za wydarzenie! Wspólnie, wszystkie grupy stanęły na jednej scenie! Każdy dla swojej kochanej babci i przystojnego dziadziusia piosenkę, taniec lub wierszyk przygotował a następnie swoich starszych opiekunów prezentem obdarował. Cała ta uroczystość miała miejsce na auli Prywatnej Szkoły Podstawowej dnia 31.01.2023 roku. Gości było co nie miara, każdy zachwycony. Choć nie obyło się bez małych wpadek to jednak przedszkole, dziecięca radość, urok najmłodszych i mnóstwo hasału podczas przygotowań biorą na siebie każde niedociągnięcie ;). Po minach babć i dziadków było widać ogromne szczęście z wspólnej uroczystości a koronacją był poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wspólna praca się zawsze opłaca :)

discobabc3101