OD PRZEDSZKOLA DO PROFESORA - LUTY

08 lutego odyły się kolejne, już czwarte warsztaty naukowe z profesorem Pytalskim pt. OD PRZEDSZKOLA DO PROFESORA. Pomimo, że trwały ferie to frekwencja była wysoka, ponieważ zajęcia z Panem Piotrem są na tyle wspaniałe, że każdy chce się na nich zjawić. Tym razem rozmawialiśmy o dźwięku. Okazało się, że jest wiele ciekawych urządzeń, które dźwięk potrafią zmienić, wzmocnić, itp. To dla nas wiele ciekawostek, które są jeszcze przyjemniejsze w momencie, kiedy sami możemy czekoś dotknąć, zobaczyć, obejrzeć, wypróbować. Na kolejne zajęcia, które odbędą się 15 marca, Pan Profesor zaplanował dla nas małą niespodziankę, o której jak na razie wiedzą tylko wychowawcy. Dzieciaki na pewno będą przeszczęśliwe, a doświadczenia, które wyniosą z zajęć będą owocowały w przyszłości.

prof080223 1