Zakończenie Roku Zerówki - Żabki

Przygoda Żabek z Przedszkolem dobiegła końca. Uroczyście, zachowując wszelkie środki ostrożności, pożegnaliśmy się z Przedszkolem.
Z naszych małych Żabek - wyrośli uczniowie. Od września z uśmiechem na twarzy rozpoczniemy nowy etap w życiu.
Żabki z okazji Zakończenia Zerówki przygotowały montaż słowno-muzyczny, który będzie pamiątką Przedszkola.
Film nosił tytuł "Pożegnamy Przedszkole, pokłonimy się Szkole" - i tak też będzie podczas tych wakacji . Z wielkim smutkiem żegnamy Przedszkole, ale i z wielką radością i niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania, które przyniesie nam Szkoła.

Pożegnamy Przedszkole, pokłonimy się Szkole

Grupa Pszczółek (5-latków) współpracowała cały rok z najstarszą grupą - Żabek . Niestety z racji, że przygoda Żabek z Przedszkolem dobiega końca , Pszczółki muszą się pożegnać ze starszymi kolegami i koleżankami. Z tej okazji pracowite Pszczoły wraz z Wychowawcami Panią Ewelinką i Panią Monią  przygotowały montaż słowno-muzyczny, który został zaprezentowany na Uroczystym Zakończeniu Roku. Żabki były zachwycone zaangażowaniem młodszych Przedszkolaków. Przedstawienie pt. "Wakacyjne plany Żab" zostanie w sercach Żabek, tym bardziej, że zawsze będa mogły wrócić do pięknych wspomnień uwiecznionych na filmie.
Wakacyjne plany Żab

Żabki to ambitna i pracowita grupa. Mamy nadzieję, że Szkoła nie sprawi Wam żadnych trudności.
Życzymy powodzenia naszym Żabkom. Mamy nadzieję, że nigdy nie zapomnicie o Przedszkolu Bajkowa Kraina i będziecie nas odwiedzać.

żaby