Get Adobe Flash player

Żłobek

 

Żłobek "Bajkowa Kraina" jest niepubliczną placówką opieki nad dziećmi od 1-go roku życia do 3 lat. Żłobek swoją działalność rozpoczął w sierpniu 2016 r. Działa na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3 i podlega kontroli Urzędu Miasta i Gminy w Końskich.

W  Żłobku dbamy zarówno o rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny jak i o zbilansowaną dietę naszych Maluchów. Pragniemy jak najlepiej opiekować się Dziećmi stwarzając przyjazną, domową atmosferę, pełną ciepła, zrozumienia i szacunku. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Żłobku był pozytywnym doświadczeniem dla Dzieci a Rodzicom dawał poczucie bezpieczeństwa. Pod okiem wykwalifikowanej kadry zapewniamy Dzieciom możliwość zaspokajania swoich potrzeb społecznych, emocjonalnych i poznawczych.

Sale zabaw są nowocześnie wyposażone, kolorowe, bogate w gry edukacyjne oraz zabawki, które zostały dobrane w taki sposób aby sprzyjały rozwojowi intelektualnemu, poznawczemu, emocjonalnemu i werbalnemu. Spełniając funkcję opiekuńczą, każdego dnia uczymy  dobrych nawyków, m.in.: życzliwości, przyjaźni, szacunku, zachowania przy stole, czynności samoobsługowych.  Dzieci są przygotowane do płynnego przejścia do przedszkola i gotowe do zdobywania nowych doświadczeń.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 6.30 do 17.00

Prowadzimy nabór do naszego  Żłobka 

 

Zapraszamy Państwa pociechy do zabawy i edukacji w naszym żłobku oraz na stronę facebooka:

https://www.facebook.com/%C5%BB%C5%82obek-Bajkowa-Kraina

 WYPRAWKA DLA MALUCHA:

  1. Pieluszki. Chusteczki nawilżające i higieniczne.
  2. Kubek niekapek lub butelka, bidon ( w zalezności od tego w czym dziecko pije)
  3. Grzebień/szczotkę do włosów.
  4. Odzież na zmianę(spodnie, bluzeczkę, bieliznę:body/koszulkę, majtki, skarpetki).
  5. Kapcie zapinane na rzep.
  6. Zestaw do spania: przescieradło, kocyk, poduszkę, ewentualnie przytulankę(pościel powinna być oznaczona imieniem i nazwiskiem dziecka- najlepiej wyszytym przez rodzica)

Karta zgłoszenia do Żłobka - pobierz format PDF
-
 Regulamin organizacyjny Żłobka Bajkowa Kraina w Końskich - pobierz format PDF

zabawa zlobek2