Get Adobe Flash player

Żłobek

Żłobek „Bajkowa Kraina” jest niepubliczną placówką opieki nad dziećmi od 1-go roku życia do 3 lat. Żłobek swoją działalność rozpoczął w sierpniu 2016 r. Działa na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3 i podlega kontroli Urzędu Miasta i Gminy w Końskich.

W  Żłobku dbamy zarówno o rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny jak i o zbilansowaną dietę naszych Maluchów. Pragniemy jak najlepiej opiekować się Dziećmi stwarzając przyjazną, domową atmosferę, pełną ciepła, zrozumienia i szacunku. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Żłobku był pozytywnym doświadczeniem dla Dzieci a Rodzicom dawał poczucie bezpieczeństwa. Pod okiem wykwalifikowanej kadry zapewniamy Dzieciom możliwość zaspokajania swoich potrzeb społecznych, emocjonalnych i poznawczych.

Sale zabaw są nowocześnie wyposażone, kolorowe, bogate w gry edukacyjne oraz zabawki, które zostały dobrane w taki sposób aby sprzyjały rozwojowi intelektualnemu, poznawczemu, emocjonalnemu i werbalnemu. Spełniając funkcję opiekuńczą, każdego dnia uczymy  dobrych nawyków, m.in.: życzliwości, przyjaźni, szacunku, zachowania przy stole, czynności samoobsługowych.  Dzieci są przygotowane do płynnego przejścia do przedszkola i gotowe do zdobywania nowych doświadczeń.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 6.30 do 17.00

 

Opłata w Żłobku wynosi: od września 2021r. czesne 400 zł.(obniżone ze względu na otrzymaną dotację z Urzędu Miasta i Gminy w Końskich w wysokości 300zł na każde dziecko).

Wyżywienie 13 zł stawka dzienna (śniadanie, obiad z dwóch dań oraz podwieczorek).

 

Prowadzimy nabór do naszego  Żłobka na rok 2021/2022

 

Zapraszamy Państwa pociechy do zabawy i edukacji w naszym żłobku oraz na stronę facebooka:

https://www.facebook.com/%C5%BB%C5%82obek-Bajkowa-Kraina-w-Ko%C5%84skich-106100371488138

 WYPRAWKA DLA MALUCHA:

  1. Pieluszki. Chusteczki nawilżające i higieniczne.
  2. Kubek niekapek lub butelka, bidon ( w zalezności od tego w czym dziecko pije)
  3. Grzebień/szczotkę do włosów.
  4. Odzież na zmianę(spodnie, bluzeczkę, bieliznę:body/koszulkę, majtki, skarpetki).
  5. Kapcie zapinane na rzep.
  6. Zestaw do spania: przescieradło, kocyk, poduszkę, ewentualnie przytulankę(pościel powinna być oznaczona imieniem i nazwiskiem dziecka– najlepiej wyszytym przez rodzica)

 

-Karta zgłoszenia do Żłobka — pobierz format PDF

 


Children banner Mission