Get Adobe Flash player

Żłobek

Żłobek „Bajkowa Kraina” jest niepubliczną placówką opieki nad dziećmi od 20 tygodnia życia do 3 lat. Żłobek swoją działalność rozpoczął w sierpniu 2016 r.Działa na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi do lat 3. i podlega kontroli Urzędu Miasta i Gminy w Końskich.

W naszym Żłobku pragniemy jak najlepiej opiekować się dziećmi stwarzając przyjazną, domową atmosferę, pełną ciepła, zrozumienia i szacunku. Gwarantujemy dzieciom właściwą opiekę pielęgnacyjną ‚ponieważ zatrudniamy profesjonalna pielęgniarkę oraz edukacyjną, bo nasze pracownice są szczerze oddane swojej pracy i opiece nad dziećmi. W żłobku  prowadzimy zajęcia metodą zabawy  z elementami edukacji, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Naszym celem jest aby dzieci poprzez zabawę, gry, muzykę, zajęcia ruchowe i plastyczne poznawały świat, który je otacza.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.30
(Od 1 września 2020 nastąpiło skrócenie pracy żłobka z powodu trwania pandemii Covid-19 — do odwołania czynne od 6:30 do 17:00)

 

Opłata w Żłobku wynosi: Czesne 300 zł.(obniżone ze względu na otrzymaną dotację z Urzędu Miasta i Gminy w Końskich w wysokości 300zł na każde dziecko).

Wyżywienie 12 zł stawka dzienna (śniadanie, obiad z dwóch dań oraz podwieczorek)

 

Prowadzimy nabór do naszego  Żłobka na rok 2020/2021 

 

Zapraszamy Państwa pociechy do zabawy i edukacji w naszym żłobku oraz na stronę facebooka:

https://m.facebook.com/Niepubliczny-%C5%BB%C5%82obek-Bajkowa-Kraina-w-Ko%C5%84skich-493441957806239/?refid=52&__tn__=C-R

 WYPRAWKA DLA MALUCHA:

  1. Pieluszki. Chusteczki nawilżające i higieniczne.
  2. Kubek niekapek lub butelka, bidon ( w zalezności od tego w czym dziecko pije)
  3. Grzebień/szczotkę do włosów.
  4. Odzież na zmianę(spodnie, bluzeczkę, bieliznę:body/koszulkę i majtki, skarpetki).
  5. Kapcie zapinane na rzep.
  6. Zestaw do spania: przescieradło, kocyk, poduszkę, ewentualnie przytulankę(pościel powinna być oznaczona imieniem i nazwiskiem dziecka– najlepiej wyszytym przez rodzica)

 

-Karta zgłoszenia do Żłobka — pobierz format PDF

 


Children banner Mission