Get Adobe Flash player

DZIEŃ MAMY

Dzień Mamy i Taty

Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie…

Z okazji Dnia Mamy składamy każdej Mamie serdeczne życzenia. Dużo cierpliwości do swoich pociech, miłości, pięknych chwil spędzonych w gronie rodzinnym. Aby Wasze dzieci były dla Was największym prezentem w tym pięknym dniu. 

Pozdrawiamy i zapraszamy na seans:

Żabki
Pszczółki
Motylki

Komunikat dla Rodziców / Opiekunów.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie!

W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią COVID-19 i trudnościami,jakie spoczęły na Rodzicach/Opiekunach związanych
z pogodzeniem pracy zawodowej i opieki nad dziećmi w domu 

- obniżamy wysokość czesnego za miesiąc czerwiec 2020 r. o 25% zarówno w Żłobku, jak i w Przedszkolu.

Od 11 maja 2020 roku wznawiamy pracę placówki

Drodzy Rodzice, 
od 11 maja 2020 roku wznawiamy pracę Niepublicznego Przedszkola Bajkowa Kraina oraz Żłobka Bajkowa Kraina. Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi zasadami funkcjonowania Żłobka i Przedszkola:

⦁ Godziny otwarcia placówki do odwołania ulegają zmianie. Żłobek oraz Przedszkole otwarty będą w godzinach 8:0016:00.
⦁ Przyjmowanie dzieci odbywa się w godzinach 8:008:45 (dzieci przyprowadzone później nie będą przyjmowane do placówki).
⦁ Rodzic, ani żadne osoby trzecie nie mogą przebywać na terenie budynku.
⦁ Wszelkie sprawy zarówno rodziców, jak i osób trzecich powinny być omawiane poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z opiekunem/nauczycielem, bądź dyrektorem placówki. Jeśli wymagany jest kontakt bezpośredni prosimy o wcześniejsze umówienie godziny przyjęcia.

 

Deklaracja

Drodzy rodzice,

w związku z obostrzeniami dotyczącymi ilości dzieci, które mogą przebywać na terenie placówki przedszkolnej prosimy o wypełnienie deklaracji związanej z podjętą przez Państwa decyzją o oddaniu dziecka pod opiekę prz edszkola.

  Podany niżej załącznik należy wydrukować i wypełnić. Do czwartku 7.05.2020 roku czekamy na zwrot Państwa deklaracji drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio  w placówce po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Deklaracje muszą być dostarczone przez każdego rodzica, którego dziecko uczęszcza do przedszkola. 

Załącznik dla Przedszkola:

    Załącznik dla Żłobka:

 

 

 

Ważne

 

Drodzy Rodzice,

w dniu wczorajszym (29.04.2020r.) zapadła decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej o możliwośći otwarcia żłobków i przedszkoli od 6 maja 2020r. Z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych opracowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi informacjami, dotyczącymi możliwości otworzenia żłobków i przedszkoli przez organy prowadzące placówki.

Wszyscy stajemy przed bardzo trudnymi decyzjami.

Prosimy wszystkich Rodziców o dokładne zapoznanie się z wytycznymi, które określają zasady funkcjonowania placówek i podjęcie decyzji, dotyczącej czy zdecydują się Państwo na korzystanie z opieki żłobka czy też Przedszkola.

Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie, napisać kiedy nasze przedszkole będzie otwarte.

Musimy mieć czas na dostosowanie się do wszystkich wytycznych i zapewnienia wszelkich środków ochrony zarówno dla dzieci jaki wychowawców sprawujących opiekę oraz całego personelu przedszkola.  Chcemy również poznać Państwa opinię jako Rodziców.

Prosimy o kontakt wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do naszej placówki, zarówno Przedszkola jaki i Żłobka „Bajkowa Kraina” o przekazanie nam swoich decyzji.

Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 884 884 733

lub pod adresem e — mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość .
Ostateczna informacja o możliwości i zasadach otwarcia zostanie przekazana w kolejnych komunikatach.

  https://www.gov.pl/web/edukacja/otwieramy-przedszkola-od-6-maja

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-dla-przedszkoli

https://www.gov.pl/web/rodzina/bezpieczenstwo-przede-wszystkim-wytyczne-dla-instytucji-opieki-nad-dziecmi-do-lat-3

729x308

 

 

Życzenia Świąteczne

5aa8f15500b42 o original

 

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzymy Wszystkim : dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze, optymizmu oraz radosnego i wiosennego nastroju podczas Wielkanocnego śniadania. Ogromu miłości, spokoju podczas spędzania świątecznego czasu, w gronie najbliższych domowników.

Niech te święta przepełnią Państwa wiarą w lepsze jutro.Wspólnie możemy sprawić, że trudny czas, w którym się znaleźliśmy
przeżyjemy w wartościowy sposób.

Wesołego Alleluja!

Kształcenie na odległość

Kochani Rodzice,

Przypomnijmy, że w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, zgodnie z nowym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia br, nastepuje przedłużenie przerwy w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty do 26 kwietnia br.

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-przedluzone-do-26-kwietnia

Wesoła Nauka” — pasmo telewizyjne dla najmłodszych!

wesola nauka tvp czosnow

Kochani Rodzice,

informujemy, że od dziś (30 marca br.) ruszyło pasmo telewizyjne dla najmłodszych, w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, każdego dnia od godziny 11.05 w TVP2, będzie prowadzony nowy cykl edukacyjny dla najmłodszych pt.„Wesoła Nauka”.

Zachecamy do skorzystania z oferty.

Więcej informacji w podanym linku.

https://www.gov.pl/web/edukacja/wesola-nauka-w-tvp2

 

 

 

Przedłużenie terminu ograniczenia funkcjonowania przedszkola.

Drodzy Rodzice,

w obecnej sytuacji oraz ze względu na wzrastającą liczbę zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował zgodnie z nowym Rozporządzeniem o przedłużeniu terminu ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych do 10 kwietnia 2020r.

Jednocześnie wprowadzając odpowiednie przepisy umożliwiające kształcenie na odległość.

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc–nowe-regulacje-prawne

Dlatego też od dnia 25 marca 2020r. zgodnie z obecnie obowiązującym rozporządzeniem, nasze przedszkole prowadzi kształcenie na odległość.

Sposób komunikacji z rodzicami oraz wychowankami poszczególnych grup przedszkolnych, został określony na zasadzie komunikowania się poprzez maile, na których będą zamieszczane treści związane z realizacją podstawy programowej. Wszelkie zadania i materiały przygotowane do realizacji przez dzieci, zostaną opracowane przez wychowawców poszczególnych grup. I będą na bieżąco zamieszczana na skrzynkach pocztowych.

https://kuratorium.kielce.pl/42383/komunikat-men-ksztalcenie-na-odleglosc-nowe-regulacje-prawne/