Plany Wakacyjne — propozycje tematów

Drodzy Rodzice!
Prezentujemy propozycje tematów na zajęcia wakacyjne dla dzieci w poszczególnych grupach.

Grupa Motylki

TYDZIEŃ X — Żegnaj Przedszkole, witaj Szkoło

WAKACJE W PRZEDSZKOLU I ŻŁOBKU

DRODZY RODZICE /OPIEKUNOWIE!

Informujemy, że przez całe wakacje pracujemy, w tym roku bez przerwy, ale niestety ciągle zachowując reżim sanitarny i ograniczone ilości w grupach przedszkolnych i żłobkowych. Ze względu na sezon urlopowy zmieniamy minimalnie godziny pracy — przez całe wakacje będziemy pracować w godz. 6.3016.15, gdyż musimy zapewnić opiekę w grupach stałego personelu, a jednocześnie umożliwić każdemu pracownikowi skorzystanie z urlopu wypoczynkowego.

Dziekujemy za wyrozumiałość.

Ogłoszenie — ZAKOŃCZENIE ROKU ZERÓWKA

Drodzy Rodzice!
26 czerwca 2020 roku o godzinie 13:30 zapraszamy wszystkie Żabki na uroczyste zakończenie zerówki oraz wręczenie nagród.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 24.06.2020 r. Uroczyste zakończenie roku odbędzie się na Auli Prywatnej Szkoły Podstawowej z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz reżimu sanitarnego. W uroczystości brać udział będą dzieci z grupy Żabki, Pani Dyrektor oraz wychowawcy grupy. W razie pytań prosimy o kontakt z wychowawcami grupy :)

Wznowienie godzin pracy

informujemy, że od dnia 08.06.2020 nasze Przedszkole będzie czynne
w godzinach 6:3017:00.

Dzieci przyprowadzamy do Placówki do godziny 8:45

Pozdrawiamy Zespół Bajkowa Kraina :)

Dnia 4 czerwca 2020r. zostały opublikowane nowe wytyczne GIS  odnośnie ilości dzieci w grupach przedszkolnych i w żłobku. W związku z tym od 8 czerwca  większa ilość dzieci może wrócić do placówek. Prosimy o kontakt z wychowawcami grup.

Komunikat dla Rodziców/Opiekunów

przypominamy, że w dniach
11.06.2020 (Boże Ciało — czwartek)
12.06.2020 (piątek)
Przedszkolne będzie nieczynne!!!

DZIEŃ MAMY

Dzień Mamy i Taty

Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie…

Z okazji Dnia Mamy składamy każdej Mamie serdeczne życzenia. Dużo cierpliwości do swoich pociech, miłości, pięknych chwil spędzonych w gronie rodzinnym. Aby Wasze dzieci były dla Was największym prezentem w tym pięknym dniu.

Pozdrawiamy i zapraszamy na seans:

Żabki
Pszczółki
Motylki

Komunikat dla Rodziców / Opiekunów.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie!

W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią COVID-19 i trudnościami,jakie spoczęły na Rodzicach/Opiekunach związanych
z pogodzeniem pracy zawodowej i opieki nad dziećmi w domu

- obniżamy wysokość czesnego za miesiąc czerwiec 2020 r. o 25% zarówno w Żłobku, jak i w Przedszkolu.

Od 11 maja 2020 roku wznawiamy pracę placówki

Drodzy Rodzice,
od 11 maja 2020 roku wznawiamy pracę Niepublicznego Przedszkola Bajkowa Kraina oraz Żłobka Bajkowa Kraina. Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi zasadami funkcjonowania Żłobka i Przedszkola:

⦁ Godziny otwarcia placówki do odwołania ulegają zmianie. Żłobek oraz Przedszkole otwarty będą w godzinach 8:0016:00.
⦁ Przyjmowanie dzieci odbywa się w godzinach 8:008:45 (dzieci przyprowadzone później nie będą przyjmowane do placówki).
⦁ Rodzic, ani żadne osoby trzecie nie mogą przebywać na terenie budynku.
⦁ Wszelkie sprawy zarówno rodziców, jak i osób trzecich powinny być omawiane poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z opiekunem/nauczycielem, bądź dyrektorem placówki. Jeśli wymagany jest kontakt bezpośredni prosimy o wcześniejsze umówienie godziny przyjęcia.

Deklaracja

Drodzy rodzice,

w związku z obostrzeniami dotyczącymi ilości dzieci, które mogą przebywać na terenie placówki przedszkolnej prosimy o wypełnienie deklaracji związanej z podjętą przez Państwa decyzją o oddaniu dziecka pod opiekę prz edszkola.

Podany niżej załącznik należy wydrukować i wypełnić. Do czwartku 7.05.2020 roku czekamy na zwrot Państwa deklaracji drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio  w placówce po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Deklaracje muszą być dostarczone przez każdego rodzica, którego dziecko uczęszcza do przedszkola.

Załącznik dla Przedszkola:

Załącznik dla Żłobka:

Drodzy Rodzice,

w dniu wczorajszym (29.04.2020r.) zapadła decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej o możliwośći otwarcia żłobków i przedszkoli od 6 maja 2020r. Z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych opracowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi informacjami, dotyczącymi możliwości otworzenia żłobków i przedszkoli przez organy prowadzące placówki.

Wszyscy stajemy przed bardzo trudnymi decyzjami.

Prosimy wszystkich Rodziców o dokładne zapoznanie się z wytycznymi, które określają zasady funkcjonowania placówek i podjęcie decyzji, dotyczącej czy zdecydują się Państwo na korzystanie z opieki żłobka czy też Przedszkola.

Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie, napisać kiedy nasze przedszkole będzie otwarte.

Musimy mieć czas na dostosowanie się do wszystkich wytycznych i zapewnienia wszelkich środków ochrony zarówno dla dzieci jaki wychowawców sprawujących opiekę oraz całego personelu przedszkola.  Chcemy również poznać Państwa opinię jako Rodziców.

Prosimy o kontakt wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do naszej placówki, zarówno Przedszkola jaki i Żłobka „Bajkowa Kraina” o przekazanie nam swoich decyzji.

Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 884 884 733

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość .
Ostateczna informacja o możliwości i zasadach otwarcia zostanie przekazana w kolejnych komunikatach.