Get Adobe Flash player

Filharmonia Świętokrzyska

P1200141Dnia 15 kwietnia 2019roku w naszym przedszkolu odbył się koncert Filharmonii Świętokrzyskiej. Dzieci wraz z muzykami wyruszyły w bajeczną podróż zwiedzając Hiszpanię, Włochy, Grecję, Francję, Rosję oraz Polskę. Podczas koncertu poznały charakterystyczną dla tych krajów muzykę i tańce. Wszystkie dzieci świetnie bawiły się podczas audycjii i chętnie uczestniczyły w jej tworzeniu.

Słodka fantazja”

53625604 798640020495502 688935027978797056 nDzieci z grupy „ Kangurki” w ramach zajeć kulinarnych przygotowały w tym tygodniu wspaniałe desery. „Słotkie fantazje” przyżądzone własnoręcznie smakowały wybornie. To był miły i smaczny koniec tygodnia.

Mini spotkanie ze sztuką”

P1190947Przedszkolaki z „ Bajkowej Krainy” grupa „ Kangurki” oraz „ Biedronki” miały możliwość spotkania się z aktorem teatralnym Aleksandrem Kopańskim. Gość w niezwykle interesujący sposób próbował zapoznać dzieci z zawodem aktora.  Zaprezentował krótkie ćwiczenie– dzieci naśladowały razem z panem Aleksandrem ruchy marionetek.  W dalszej części spoktania  słuchały czytanej przez niego baśni. Barwa głosu oraz wspaniała dykcja przykuwała uwagę małych słuchaczy.

Zajęcia sportowe”

P1190558W trosce o rozwój fizyczny  przedszkolaków w naszej placówce systematycznie w każdy piatek organizowane są zajęcia ruchowe. Ćwiczenia odbywają się na sali gimnastycznej, dzieci mają możliwość spożytkować ogromny zasób energii przy jednoczesnym dbaniu i rozwijaniu sprawności fizycznej.

Warsztaty Dentystyczne”

P1190774Dnia 1 marca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty stomatologiczne. Dzieci miały możliwość poznać podstawowe narzędzia stomatologiczne, oraz same wykonywały zabiegi takie jak lakierowanie czy wypełnianie. Przedszkolaki nauczyły się prawidłowej techniki szczotkowania zębów a wszystkiemu przyglądał się smok Bartek, który umilał naszym pociechom czas.

Podkategorie