Dzień Nauczyciela 2020

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej . Z tej okazji grupa Pszczółki przygotowała dla Pracowników naszej placówki krótkie przedstawienie, w którym dziękują za trud i pracę jaką cały personel wkłada w opiekę nad naszymi wspanialymi Przedszkolakami

Wszystkim Pracownikom życzymy dużo cierpliwości  do otaczającej ich rzeczywistości,
w dalszych latach tak wspaniałych dzieciaczków
 oraz zawodowego spełnienia.

Akadamie dostępna pod linkiem: https://youtu.be/p94YydS4t0Q

IMG 20201013 102002

Dzień Przedszkolaka 2020

dniach 2122 września w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka.
W każdej grupie odbyły się fantastyczne zabawy, które uświetniły tę uroczystość.

W najmłodszej grupie Żabki królowała radość i uśmiech. Dzieci odwiedziła Pani Monika, która zabrała wszystkich w Krainę Gimnastyki Buzi i Języka. Oprócz tego zabawy z chustą animacyjną, tańce, balony i tatuaże. Czyli to co najmłodsi lubią najbardziej.

U Motylków także same wspaniałości. Zabawy, tor przeszkód i pyszny poczęstunek przygotowany przez panie :)

W grupie Kangurków dzieci przygotowały na ten dzień piękne, kolorowe przebrania. Wspólnie z Paniami wykorzystująć mapę skarbów w ogrodzie przedszkolnym Kangurki wybrały się na poszukiwania pysznych skarbów. Na koniec czekało na nasze 5-latków malowanie świata — a więc farbami po streczu.

U Pszczółek — naszej najstarszej grupy tego dnia także wiele atrakcji. Tańce, zabawy… Najfajniejszą jednak okazało się zrobienie pudełka marzeń naszej zerówki. Dzieci z pomocą Pań wypisały swoje najskrytsze marzenia na balonikach, które schowały to ogromnego pudła. Następnie wspólnie wypuścili je w ogrodzie przedszkolnym w świat. Mamy nadzieję, że wkrótce się spełnią.

Naszym wspaniałym przedszkolakom jeszcze raz życzymy samych wspaniałości, spełniania wszystkich marzeń,
wielu radości oraz aby Wasze dzieciństwo trwało jak najdłużej.

IMG 20200921 130841

Zakończenie Roku Zerówki — Żabki

Przygoda Żabek z Przedszkolem dobiegła końca. Uroczyście, zachowując wszelkie środki ostrożności, pożegnaliśmy się z Przedszkolem.
Z naszych małych Żabek — wyrośli uczniowie. Od września z uśmiechem na twarzy rozpoczniemy nowy etap w życiu.
Żabki z okazji Zakończenia Zerówki przygotowały montaż słowno-muzyczny, który będzie pamiątką Przedszkola.
Film nosił tytuł „Pożegnamy Przedszkole, pokłonimy się Szkole” — i tak też będzie podczas tych wakacji . Z wielkim smutkiem żegnamy Przedszkole, ale i z wielką radością i niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania, które przyniesie nam Szkoła.

Pożegnamy Przedszkole, pokłonimy się Szkole

Grupa Pszczółek (5-latków) współpracowała cały rok z najstarszą grupą — Żabek . Niestety z racji, że przygoda Żabek z Przedszkolem dobiega końca , Pszczółki muszą się pożegnać ze starszymi kolegami i koleżankami. Z tej okazji pracowite Pszczoły wraz z Wychowawcami Panią Ewelinką i Panią Monią  przygotowały montaż słowno-muzyczny, który został zaprezentowany na Uroczystym Zakończeniu Roku. Żabki były zachwycone zaangażowaniem młodszych Przedszkolaków. Przedstawienie pt. „Wakacyjne plany Żab” zostanie w sercach Żabek, tym bardziej, że zawsze będa mogły wrócić do pięknych wspomnień uwiecznionych na filmie.
Wakacyjne plany Żab

Żabki to ambitna i pracowita grupa. Mamy nadzieję, że Szkoła nie sprawi Wam żadnych trudności.
Życzymy powodzenia naszym Żabkom. Mamy nadzieję, że nigdy nie zapomnicie o Przedszkolu Bajkowa Kraina i będziecie nas odwiedzać.

żaby

Zakończenie roku — Pszczółki

Pszczółki zakończyły w piątek wspaniały, pracowity, inny niż wszystkie rok w Przedszkolu.
Od września czeka na nich jeszcze więcej pracy, ponieważ to czas przygotowań do nowego etapu — Szkoły.
Zerówka wzywa pracowite Pszczółki i kusi nowymi możliwościami.
Z dyplomami i upominkami uśmiechnięte Pszczółki zakończyły rok i przywitały wakacje.
Tymczasem odpoczywamy i zbieramy siły na nowe wyzwania.

pszczółki

Zakończenie roku — Motylki

Wspomnień czar.
Dla Motylków pierwszy rok pobytu w przedszkolu dobiegł końca.
Przez ten czas Maluchy nauczyły się wielu ciekawych rzeczy.
Można śmiało powiedzieć, że to prawdziwe Przedszkolaki!
W piątek za wspaniałą pracę przez cały rok każdy Motylek otrzymał mały upominek i dyplom.
Tymczasem życzymy udanych wakacji wszystkim Motylom

motylki