Get Adobe Flash player

Jasełka

DSC 0686W dniu 21 grudnia 2018 roku o godzinie 13.30 w naszym przedszkolu wszystkie dzieci wystawiły świąteczne Jasełka dla swoich rodziców, rodzeństwa oraz dziadków. W tym uroczystym dniu gościliśmy także Oliwkę wraz z mamą i babcią dla, której zorganizowano świąteczny kiermasz oraz uczniów z Prywatnej Szkoły Podstawowej. Po pięknym występie dzieci, pani dyrektor przekazała nagrody dla dziewczynek z grupy Żabek za zajęcie III miejsca oraz wyróżnienia w Ogólnopolskim konkursie plastycznym Baśniomalowanie, pod hasłem: „Polak Mały”, którego organizatorem był Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubiniu.

# Razem Na Święta– paczka dla wychowanków OSW w Baryczy

P1190247Dzięki pomocy rodziców i przedszkolaków udało sie także pomóc innym dzieciom. Tuż przed świętami pani Renata i pani Ewelina przekazały świąteczną paczkę dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy. Z najlepszymi życzeniami Wespołych Świąt!

# Razem Na Święta-Świąteczny Kiermasz dla Oliwki

P1190203Już od wtorku 18 grudnia 2018r. trwa kiermasz świąteczny w naszym przedszkolu. Akcja charytatywna zorganizowana została dla Oliwki Nowek, która wymaga intemsywnej i systematycznej rehabilitacji.

# Razem Na Święta

P1190222Dnia 18 grudnia 2018r. przedszkolaki z Bajkowej Krainy z grupy Żabki i Pszczółki wraz ze starszymi uczniami z Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznej Szkoły Branżowej I Stopnia odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Cichy Zakatek” w Końskich. W ramach akcji Razem Na Święta, dzieci przygotowały bożonarodzeniowy występ, na którym zaśpiewały kolędy i recytowały wiersze o tematyce świątecznej.

Jasełka w Prywatnej Szkole Podstawowej

20181219 102126Dnia 19 grudnia 2018r. byliśmy gośćmi na przedstawieniu Jasełkowym w Prywatnej Szkole Podstawowej w Końskich. Uczniowie ze wszystkich klas przygotowali dla przedszkolaków przepiękne bożonarodzeniowe Jasełka. Występ starszych kolegów zachwycił wszystkie dzieci.

Podkategorie