Get Adobe Flash player

Zakończenie Roku oddziału „0

 Przychodzi taki czas kiedy trzeba się pożegnać. Nasze Pszczółki 25.06.2021 roku oficjalnie pożeganały się z Przedszkolem. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im Rodzice. Akademię pożegnalną dla Pszczółek przygotowała grupa Kangurki, która już 1 września zostanie najstarszą grupą w Przedszkolu — zerówką. Kangurki oczywiście stanęły na wysokości zadania. Pięknie przygotowane na zakończenie były także Pszczółki, które wystąpiły w którkiej, ale jakże wzruszającej akademii. Przedszkole to był dla nich z pewnością przepiękny, niezapomniany czas.

Drogie Pszczółki przed Wami jeszcze wiele nieodkrytych dróg. Życzymy Wam, aby nauka szła jak
z płatka. Żeby tyle było szóstek ile pszczół na polnych kwiatkach. Żeby pochwał było tyle, ile szyszek
w gęstym borze. Żeby w szkole było milej niż nad rzeką lub nad morzem. 

1625163085354  

 

Dzień Dziecka

1 czerwca tak jak obiecywaliśmy — Dzień Dziecka. Mnóstwo przygód i atrakcji. Nasze Przedszkolaki zdecydowanie uwielbiają to święto!!! Był to dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń.
W naszym Przedszkolu mnóstwo atrakcji: tańce, zabawy z chustą, pieczątki, tatuaże, basen z kulkami, dmuchany zamek… Najstarsze grupy uczestniczyły ponadto w Dniu Dziecka zorganizowanym przy Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Moglibyśmy mieć codziennie takie cudowne atrakcje!


1625163085360

Dzień Rodziny

26 maja 2021 roku w naszym Przedszkolu odbyło się Święto Rodziny. Choć w kalendarzu jest to Dzień Matki, to nasze Przedszkolaki pamiętały także o swoich tatusiach. Każda z grup przygotowała dla Rodziców przedstawienie on-line. Ponadto dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały dla swoich Rodziców wspaniałe upominki.

 

KOCHANI RODZICEDZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!!!

1625163085365

Wycieczka do ZOO „Leśne Zacisze”

24 maja 2021 roku odbył się długo wyczekiwany w życiu Kangurków dzień. Upragniona WYCIECZKA. Kangurki wspólnie z wychowawcami — Panią Małgorzatą Borkowską oraz Panią Renatą Ciszek wybrały się do ZOO „Leśne Zacisze” w Lisiowie.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy o godzinie 10:00. W ZOO spotkaliśmy wiele ciekawych okazów, zarówno zwierzęta dzikie, jak i egzotyczne (z Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej). Wielką atrakcją był także znajdujący się na terenie ogrodu Plac Zabaw, na którym czekało na nas mnóstwo przygód i zabawy. Najbardziej podobał nam się Małpi Gaj. Na zakończenie tego jakże ciekawego, pełnego przygód dnia czekał na nas grill, przepyszna kiełbaska oraz ciepła herbatka. Zmęczeni wróciliśmy do placówki, gdzie z utęsknieniem czekali na nas Rodzice. 

1625163085371

Dzień Strażaka

Strażak to jest kawał zucha,
jedzie tam gdzie ogień bucha.

Leje wodą w lewo, w prawo,
gasząc pożar z wielką wprawą.

4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Jest to święto bliskie naszemu sercu, ponieważ prawie każdy mały chłopiec marzy o tym, aby gdy dorośnie zostać strażakiem! My w Przedszkolu świętujemy także dlatego, aby zwrócić uwagę na trud pracy  oraz niesamowitą odwagę strażaków!

Wszystkim dzielnym Strażakom  życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także mnóstwo zdowia, szczęscia i wszelkiech pomyślności!!!

185173853 4643141959046342 8517283311642712450 n

 

Podkategorie