20222023

20220922 185300 0000

Zakończenie roku — Grupa Kangurki

24 czerwca 2022 roku o godzinie 13:00 miało miejsce uroczyste pożegnanie grupy Kangurki — naszej zerówki. Akademia rozpoczęła się wzniosłym tańcem — polotezem, zaprezentowanym przez Kangurki w towarzystwie dziewczynek z grupy Motylki. Następnie wystąpiła zerówka, po czym Motylki — 5-latki w montażu słowno-muzyczno-tanecznym pożeganły swoich starszych kolegów. Całość została zakończona wręczeniem dyplomów i upominków przez Dykrtor Dorotę Sykułę oraz Wicedyrektor Anne Wojciechowską a także przez wychowawców grupy Renatę Ciszek oraz Małgorzatę Borkowską. Uroczystość pożegnania zerówki przyniosła chwile radości a także wzruszeń. W końcu czas pożegnać nie jest dla nikogo łatwy. Mamy nadzieję. że po przerwie wakacyjnej Kangurki z nową energią wkroczą w mury szkoły. Życzymy, aby kolejny etap życia przyniósł wspaniałe doświadczenia a przedszkole pozostało dla zerówki magicznym wspomnieniem.

na str

Dzień Dziecka

Z racji tego, że nasza placówka to przedszkole a w przedszkolu jest wiele dzieci, to DZIEŃ DZIECKA jest dla nas szczególnym, magicznym i pełnym emocji świętem. W tym roku postanowiliśmy po pandemicznej przerwie spędzić trochę czasu razem — całą placówką. Pojechaliśmy do kina mieszczącego się przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie na bajkę pt. „Igrzyska zwierzaków”. Każdy z nas z zainteresowaniem oglądał wyświetlony film, tym bardziej, że niekórzy z nas byli w kinie po raz pierwszy. Następnie wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekał na nas pyszny, słodki poczęstunek i inne zabawy oraz atrakcje. To był wspaniały dzień !!!

285177052 5889477114412814 4582509347254342266 n

Lekcja o bezpieczeństwo ze Stróżami Prawa z Powiatowej Komendy Policji w Końskich

Nasze Przedszkolaki 07.06.2022 roku wzięły udział w prelekcji prowadzonej przez Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Rozmawialiśmy o mądrym korzystaniu z Internetu oraz grach odpowiednich dla wieku dzieci. Ponadto Pani Marta zwróciła także uwagę na nadchodzące wakacje i bezpieczeństwo w czasie ich spędzania. Otrzymaliśmy wiele praktycznych informacji, które na pewno wcielimy w życie! Jesteśmy odpowiedzialni za siebie oraz za osoby w naszym otoczeniu.

Serdecznie dziękujemy naszym Stróżom Prawa za przyjęcie zaproszenia i ciekawą lekcję!

Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego — grupa Kangurki

Z okazji Dnia Dziecka Kangurki 31 maja 2022 odwiedziły JuraPark– kompleks turystyczny w Bałtowie. Dzieci obejrzały z bliska zwierzątka małe i te duże. Były nasze polskie, ale także egzotyczne.Po zjedzonym obiedzie wybraliśmy się tropem dinozaurów. Oglądaliśmy ich niezwykły świat. Na koniec, to co Kangury lubią najbardziej — park rozrywki (trampoliny, zjeżdżalnie, statek piracki, kolejka, rollercoaster oraz karuzela). Oj! działo się.

IMG 20220601 WA0001